Obec Vernéřovice
ObecVernéřovice

Proběhla výměna střešní krytiny na našem kulturním domě

S přispěním dotace Královéhradeckého kraje jsme realizovali v průběhu července letošního roku výměnu střešní krytiny na starší části našeho kulturního domu ve Vernéřovicích.

Na budově bývalého kinosálu a pohostinství jsme realizovali výměnu střešní krytiny.

Cílem bylo ochránit budovu kulturního domu a místního pohostinství proti zatékání a zabránit škodám způsobených deštěm a sněhem.
Střešní krytina na budově byla v havarijním stavu, už dosloužila a do budovy dlouhodobě zatékalo.

V této budově máme umístěné místní pohostinství, kde se mohou scházet místní občané a kde probíhají schůze obecních spolků (např. důchodci a hasiči).

Bez výměny střešní krytina na této budově hrozily nevratné škody na majetku obce.

Získali jsme dotaci z dotačního fondu Královéhradeckého kraje na financování výdajů vynaložených na realizaci projektu s názvem „Kulturní dům Vernéřovice - výměna střešní krytiny“, evidovaného pod číslem 22POVU1-0061, (dále jen „projekt“)  ve výši 257 000 Kč.

Na základě výběrového řízení akci realizovala firma Ladislav Oubrecht.

Datum vložení: 31. 7. 2023 14:45
Datum poslední aktualizace: 31. 7. 2023 15:00
Autor: ing. Tomáš Havrlant

Život v obci

Czechpoint

Obecní úřad Vernéřovice poskytuje služby Czech POINT:

Výpis z Katastru nemovitostí
Výpis z Obchodního rejstříku
Výpis z Živnostenského rejstříku
Výpis z Rejstříku trestů

a další

Podrobné informace získáte na obecním úřadě Vernéřovice

czechpoint

mojeiD

Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany obce Vernéřovice. Více informací naleznete zde.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

dnes, neděle 25. 2. 2024